ZASADY SPRZEDAŻY ZEZWOLEŃ UPRAWNIAJĄCYCH DO AMATORSKIEGO POŁOWU RYB KUSZĄ W WYZNACZONYCH OBSZARACH OBWODÓW RYBACKICH UDOSTĘPNIONYCH PRZEZ DYREKTORA REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W BYDGOSZCZY

 

  1. Prawo do amatorskiego połowu ryb kuszą w wyznaczonych obszarach w dniu/dniach nabywają osoby, które posiadają przy sobie imienne zezwolenie na amatorski połów ryb kuszą wydane przez Dyrektora RZGW w Bydgoszczy oraz kartę łowiectwa podwodnego.
  • Koszt 1-dniowego zezwolenia wynosi 90,00 zł brutto.
  • Koszt 3-dniowego zezwolenia wynosi 180,00 zł brutto
  1. Opłatę za zezwolenie na amatorski połów ryb kuszą należy dokonać za pomocą bankowości elektronicznej lub tradycyjnie w placówce pocztowej lub bankowej. Potwierdzenie dokonania wpłaty wraz z danymi osoby, która zamierza prowadzić amatorski połów ryb kuszą tj.: Imię i Nazwisko, adres zamieszkania, numer karty łowiectwa podwodnego należy przesłać drogą elektroniczną na dedykowany adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: 

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy

Al. Adama Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz,

telefon kontaktowy +48 (52)-339-11-27.

 Zezwolenie na amatorski połów ryb kuszą jest ważne wyłącznie z kartą łowiectwa podwodnego. Połów kuszą możliwy jest w terminie od 15 sierpnia do 14 października, wyłącznie w porze dziennej tj. po upływie godziny od wschodu słońca i nie później niż godzinę przed zachodem.

 

  1. Zezwolenia, do których potwierdzenie dokonania wpłaty przesłano drogą elektroniczną lub drogą pocztową będą odsyłane na wskazany przez wpłacającego adres e-mail lub przesyłką pocztową na podany przez wpłacającego adres korespondencyjny. Dyrektor RZGW w Bydgoszczy zastrzega, że czas wysłania zezwolenia do adresata wynosi do 3 dni roboczych od uzyskania statusu kompletności dokumentacji tj. od dnia otrzymania potwierdzenia dokonania wpłaty wraz z danymi o których mowa w punkcie 2 oraz zaksięgowania wpłaty na rachunku PGW WP RZGW w Bydgoszczy.

 

  1. Opłaty należy wnosić na konto:

58 1130 1017 0020 1510 6720 0173

PGW WP RZGW w Bydgoszczy; 

Al. Mickiewicza 15, 85-071 Bydgoszcz

z podaniem tytułu przelewu: POŁÓW RYB KUSZĄ w dniu/dniach ……… oraz danymi osoby, która zamierza prowadzić amatorski połów ryb tj.: Imię i Nazwisko, Adres zamieszkania, numer Karty Łowiectwa Podwodnego.

 

  1. Opłaty przyjmowane będą tylko w podstawowej jednostce monetarnej Polski tj. w złotych polskich (PLN).

 

  1. Żądanie przekazania faktury VAT należy zgłosić w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym wykonano usługę bądź otrzymano całość lub część zapłaty.

 

  1. Nie istnieje stacjonarny punkt, gdzie można dokonać zakupu zezwolenia na amatorski połów ryb.

 

  1. Nieprawidłowe wypełnienie zezwolenia okresowego oraz druku przelewu: - brak imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru karty łowiectwa podwodnego, tytułu i rodzaju opłaty oraz okresu połowu powoduje nieważność tych dokumentów.

 

UWAGA! - Jeśli osobą dokonującą połowu nie jest właściciel rachunku bankowego, należy w tytule przelewu podać obowiązkowo imię i nazwisko poławiającego oraz jego adres zamieszkania.

 

Dyrektor RZGW w Bydgoszczy zastrzega sobie prawo do niewydania zezwolenia na amatorski połów ryb kuszą w przypadku przekroczenia limitu osób łowiących w obszarze wyznaczonym zgodnie z REGULAMINEM AMATORSKIEGO POŁOWU RYB KUSZĄ W WYZNACZONYCH OBSZARACH OBWODÓW RYBACKICH UDOSTĘPNIONYCH PRZEZ DYREKTORA REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ W BYDGOSZCZY. W takim przypadku opłata zostaje zwrócona na konto dokonującego opłaty.

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Załącznik nr 1 - kusza RAPR_popr.pdf)Regulamin połowu ryb kuszą 185 kB2022-07-25 08:012022-07-25 08:01
Pobierz plik (Załącznik nr 3 - Mapa strefy połowu kuszą - zał. 1 do RAPR.pdf)Mapa strefy połowu ryb kuszą 126 kB2022-07-25 07:522022-07-25 07:53
Pobierz plik (Załącznik nr 2 - kusza zasady sprzedaży zezwoleń_popr.pdf)Zasady sprzedaży zezwoleń 186 kB2022-07-25 07:442022-07-25 07:44