SZANOWNI PAŃSTWO!

 

Informujemy, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (koronawirusa) w Polsce oraz w następstwie tego panującymi nastrojami społecznymi,

decyzją Prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Bydgoszczy wstrzymuje się z przyjmowaniem Klientów aż do odwołania. 

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z innej formy kontaktu z nami:

tel.: +48 (52) 33 91 100
fax: +48 (52) 33 91 200
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP: /pgwwp-by/SkrytkaESP

Poniżej znajdują się numery telefonów do poszczególnych wydziałów i jednostek Wód Polskich RZGW w Bydgoszczy:
http://bydgoszcz.wody.gov.pl/dane-kontaktowe/regionalny-zarzad 

 

Komunikat w związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa

Z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego, w trosce o zdrowie wszystkich Państwa,
do odwołania zawiesza się wizyty klientów w biurach Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

W związku z tym nie będzie możliwe osobiste przeglądanie akt spraw administracyjnych prowadzonych przez organy Wód Polskich, do odwołania. Nie będzie możliwe również uzyskanie bezpośrednio informacji o sprawach, do odwołania. Istnieje możliwość telefonicznego kontaktu z pracownikami poszczególnych jednostek w celu uzyskania informacji na temat etapu, na jakim znajduje się postępowanie.

W przypadku, gdy strony, w związku z otrzymanym zawiadomieniem o prowadzonym postępowaniu, wyrażają chęć zapoznania się z zebranym materiałem dowodowym, zwracamy się z prośbą o poinformowanie o tym fakcie jednostkę prowadzącą postępowanie. Prosimy o przekazywanie korespondencji do właściwych jednostek Wód Polskich wyłącznie drogą pocztową lub w formie elektronicznej. Spowoduje to wydłużenie terminu załatwienia spraw, jednak działanie to ma na celu zapewnienie Państwu możliwości wypowiedzenia się w prowadzonych postępowaniach i nie wpłynie negatywnie na podjęte ostatecznie rozstrzygnięcie.

 Za utrudnienia przepraszamy

infolinia 3